Skip to main content

Felicitaties en condoleances

Ocan caribisch lintjes lintjesregen decoraties koningsdag

Lintjesregen 2025: decoraties voor Caribische Nederlanders, Leden, Ridders en Officiers in de Orde van Oranje-Nassau, Ocan feliciteert

25 april 2025

Dit jaar werden er in onze gemeenschappen een aantal onderscheidingen aan bijzondere personen voor hun bijdragen en verdiensten toegekend.

Onder de gedecoreerden dit jaar zijn er 5 personen die zich jarenlang onuitputtelijk en tomeloos ingezet hebben voor de Caribisch-Nederlandse en aanverwante gemeenschappen:

  • Stella Coffie, Lid in de Orde van Oranje-Nassau, ’s-Hertogenbosch (NB)
  • Delilah Eugenio, Lid in de Orde van Oranje-Nassau, Tilburg (NB)
  • Vincent Rombley, Lid in de Orde van Oranje-Nassau, Zoetermeer (ZH)
  • Gloria Summerville, Ridder in de Orde van Oranje-Nassau, Rotterdam (ZH)
  • E.U. (Cherry) Taylor, Lid in de Orde van Oranje-Nassau, Tilburg (NB)

Op dit moment zijn wij bij Stichting Ocan niet op de hoogte van andere Caribische Nederlanders woonachtig in Nederland die een lintje uitgereikt hebben gekregen. Weet u van een decoratie binnen een gemeente? Tip ons graag.

Op onze eilanden werden er aan 47 personen de Koninklijke onderscheiding ‘Ridder in de Orde van Oranje-Nassau’ of ‘Lid in de Orde van Oranje-Nassau’ toegekend. Op Aruba zijn 19 personen gedecoreerd, op Bonaire 8 personen gedecoreerd, op Curaçao 12 personen gedecoreerd, op Sint Maarten 7 personen gedecoreerd en op Sint Eustatius 1 persoon gedecoreerd. Dit jaar zijn er op Saba geen personen gedecoreerd.

Stichting Ocan feliciteert alle personen - bij ons bekend en (nog) niet bekend - die dit jaar een onderscheiding toegekend kregen of zullen krijgen.

Meer Felicitaties en condoleances

Donaties

Wilt u een gift of donatie doen

Zelfs de kleinste giften zijn voor ons van grote betekenis.