Blogs en Vlogs
Tula Lezing wordt dit jaar door Ocan directeur-bestuurder Lionel Martijn verzorgd
We zijn enthousiast dat onze directeur Lionel Martijn de keynote speaker is van de Tula Lezing dit jaar. De lezing vindt op woensdag 17 augustus plaats en wordt jaarijks door het NiNsee georganiseerd. Toegang is gratis.
Martijn is een ervaren bestuurder, heeft ruime ervaring op het gebied van Human Resource Management en is werkzaam geweest in de bank- en verzekeringssector. Van 2015 – 2022 was Martijn actief als waterschapbestuurder bij het Waterschap Hollandse Delta.
Martijn is een kenner van de Nederlandse Caribische gemeenschap en een voormalig bestuurslid van de Stichting Bevordering Welzijn Antillianen en Arubanen (SWA). Verder heeft hij zich de afgelopen jaren gespecialiseerd in grootstedelijke vraagstukken en zich, onder meer, gericht op thema’s zoals diversiteit en inclusiviteit.
Martijn geeft met de titel van zijn lezing "Tula en nu." een doorkijk door de bril van Tula.

Datum: 17 augustus 2022
Tijd: 19.00 tot 20.00 uur
Plaats: Stadsarchief Amsterdam
Adres: Vijzelstraat 32
Plaats: Amsterdam
Meer Blogs en Vlogs
-
november 2025
-
oktober 2025
- Persbericht Kieskompas: Speciale Kieskompas Caribisch Nederland gelanceerd
- 25 oktober Caribische & Vrijwilligersmarkt in Amare Den Haag
- Vervroegde Tweede Kamerverkiezing 2025: dit zijn onze Caribische kandidaten
- Eerste dag hoorzittingen Klimaatzaak Bonaire een feit. 'Met deze rechtszaak zeggen we: genoeg is genoeg – wij eisen bescherming”
- Rotterdammer! Kom je ook? 9 oktober 2025 volgende stadsgesprek gemeente Rotterdam bij Huis van de Wijk De Banier
- Schrijver Beverly Whitfield publiceert eerste boek: ‘The Island Remembers’
- Populaire voorstelling 'Rumannan Purunchi' van Teatro KadaKen vanaf oktober 2025 in Nederland!
-
september 2025
- Bosschenaren krijgen valpreventietips van Ambassadeur valpreventiecampagne ‘Ik Sta Sterk’, moedigen elkaar aan
- Stichting Ocan keert terug op de populaire Caribische & vrijwilligers markt
- 'Samen zijn we Rotterdam': stadsgesprekken in Rotterdamse wijken activeren Caribische Nederlanders en creëren toekomstperspectief
- Caribisch-Nederlandse bewoners Hoogvliet doen er toe, spreken zich uit tijdens stadsgesprek gemeente Rotterdam
- Joshua Sam van Ocan AVS spreekt studenten ROC Mondriaan over geldzorgen en studiesucces 🎓
-
juli 2025
-
juni 2025
- Persbericht Werkgroep Herdenking en Viering Slavernijverleden Helmond: Viering Afschaffing Slavernijverleden Kasteel Helmond
- Stichting Ocan en AVS gaan in gesprek met staatsecretaris Participatie en Integratie over schuldhulp in o.a. Zoetermeer
- De Ocan AVS vrijwilligers: Ludwina van der Mijden en informele vrijwillige schuldhulp
- Valpreventiecampagne ‘Ik Sta Sterk’ zet door met speciale televisiespotjes voor onze gemeenschappen