Blogs en Vlogs
Vind de tips over geldzaken die voor ú van toepassing zijn via de campagne ‘Je staat er niet alleen van Geldfit en de Rijkersoverheid!
30 september 2024
We wijzen u op een zeer handig overzicht van Geldfit, een van de partners waar Ocan als lid van de Alliantie Vrijwillige Schuldhulp (AVS) mee samenwerkt. Geldfit en de Rijkersoverheid hebben een campagne bedacht die de naam Je staat er niet alleen voor draagt. Op deze overzichtelijk ingedeelde webpagina (klik hier) wordt u aan de hand van uw situatie wegwijs gemaakt en vindt u een schat aan informatie! Het is zeer belangrijk dat mensen weten dat er ondersteuning is en waar ze allemaal terecht kunnen voor hulp. Zo kan er een stap worden gezet naar hulp en meer gemoedsrust.
Naast de Potjes-check treft u op de campagnepagina testimonials van mensen die eerder geholpen werden, adviezen, zelfs een buddy app en veel meer!
Je staat er niet allen voor richt zich ook op jongeren en ondernemers!
Meer Blogs en Vlogs
-
september 2026
-
augustus 2026
- Ocan seniorencommissie keert in nieuwe vorm terug!
- Grote opkomst voor de boekpresentatie van "Nieuw Nederland" in het Curaçaohuis
- Save the date: kom naar het Samen Ouder Worden Festival op 28 okt. 2026
- Kom naar de boekpresentatie van "Nieuw Nederland E bario serka Avila Beach Hotel, fundá riba Honor i humildat" op 14 augustus 2026
-
juli 2026
-
juni 2026
-
mei 2026
- ‘Changá’ in Amsterdam: Caribische Nederlanders in Amsterdam laten van zich horen
- Persbericht Greenpeace: Rapport: Betalen voor klimaatschade vijf keer duurder dan nu investeren in klimaatbescherming op Bonaire
- Panelleden en organisaties verheugen zich op komst Ocan talkshows i.h.k.v. Re/Presenting Europe
- Ocan aanwezig op herdenking Loenen 2026
-
april 2026
-
maart 2026