In de teasers hiervoor onthulden wij de interviews van talkshowhost Rita da Silva in Rotterdam en Dordrecht… maar zij is niet de enige die in de afgelopen tijd zich druk bezighield met de geluiden vanuit de samenleving rondom dit belangrijke thema. Een tweede bekende presentator die Carbische Nederlanders voor onze talkshow interviewde is Goriaka Maal. Voor haar blok Goriaka op bezoek sprak zij onze mensen in Den Haag. In deze derde teaser in de aanloop naar onze televisie-uitzending vrijdag 23 oktober bij RTV-7 onthullen wij deel 1 van Goriaka op bezoek.
Goriaka Maal mocht bij de seniorengroep Wayaca langs op de vaste dag dat zij op hun locatie in de Haagse wijk Escamp bijeenkomen. Zij ging erheen om te horen wat voor vragen onder de actieve dames van Wayaca omtrent de nieuwe Donorwet en het Donorregister leven. De dames hadden vragen over de keuzes die in het nieuwe Donorregister staan. De mogelijkheden die de overheid biedt om hun keuzes in het Donorregister vast te leggen en hoe vaak dit gedaan kan worden, is waardevolle informatie voor deze groep, doordat voorlichting over verschillende onderwerpen en ontwikkelingen in de Nederlandse samenleving tot de hoofdactiviteiten van de groep behoort.
In de tussentijd vindt u op de Ocan website onze True stories. In een overzicht kunt u altijd de verhalen van bijvoorbeeld Betty Engelhart (60) uit Bonaire, Pastor Nelson Lacroes (62) uit Curaçao en Louise Arrindell (75) uit Aruba/Sint Maarten.
Vergeet ook niet dat u de verschillende informatiefolders van de overheid in het Nederlands, in English, na Papiamentu/Papiamento y en Español over de Nieuwe Donorwet hier op de Ocan website kunt lezen en desnoods uitprinten.
Wilt u een gift of donatie doen
Zelfs de kleinste giften zijn voor ons van grote betekenis.
Maak een afspraak
Maandag t/m vrijdag: 09:00 - 17:00
Zaterdag en Zondag: Gesloten
Stichting Ocan
Parkstraat 32, Unit 2.14
2514 JK Den Haag